Léčebně ozdravný pobyt pro děti 2024

Mořská hvězda BULHARSKO

KRKONOŠE 2021-Hotel Černá Bouda*** 

 

Tradiční horský Hotel Černá Bouda*** vás zve na pohodový zimní i letní pobyt na výjimečném místě pod vrcholem Černé hory ve východní části pohoří Krkonoše. Zrekonstruovaný podnik ve výšce 1 260 metrů nad mořem stojí v blízkosti horní stanice lanovky lyžařského střediska Janské Lázně, opačným směrem vedou značené trasy do Pece pod Sněžkou. K dispozici je 48 dvou až čtyřlůžkových pokojů s příslušenstvím.Autem se nahoru dostanete pouze v letní sezóně, parkování je zpoplatněné.

Pro děti bude vždy v místě zajištěno:

 • ubytování ve 3* hotelech
 • vlastní sociální zařízení
 • plná penze včetně svačin
 • pitný režim po celý den
 • autokarová doprava klimatizovaným autobusem do pobytového místa a zpět
 • pedagogické zajištění
 • zdravotnické zajištění (včetně lékového a zdravotně materiálního zajištění)
 • bohatý sportovní a kulturní program (včetně sportovních a animačních potřeb)
 • denní zveřejnění fotografií, videí a deníčku na internetových stránkách

Léčebně ozdravné pobyty si zachovají stejné poslání, smysl, kvalitu a úroveň jako tomu bylo v minulosti, kdy byly pobyty pořádány zdravotními pojišťovnami.              

Společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. má řádně uzavřeno pojištění proti úpadku a odpovědnosti.   

Hotel Černá Bouda Pokoje
Ke každému pokoji v Hotelu Černá Bouda patří samostatná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a sociálním zařízením. Výbava sestává z pohodlných postelí, televize, stolku, posezení a šatních skříní s dostatečnými úložnými prostory. Přichystaný je hotelový textil a nechybí ani spolehlivé bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Dětem se bude líbit venkovní hřiště i herna uvnitř, sportovci ocení bezpečnou úschovnu lyží, snowboardů či jízdních kol. V recepci vám smění peníze, pohlídají cennosti, prodají krkonošské suvenýry a po předchozí dohodě vás za příplatek ubytují i s domácím zvířetem.

Hotel Černá Bouda Gastronomie
Restaurace Hotelu Černá Bouda vás potěší krásným výhledem na vrcholy Krkonoš a pestrou nabídkou místních, českých i cizokrajných specialit. Dobře se tady nají jak milovníci masa, tak vegetariáni nebo děti, součástí provozu je denní bar zásobený pitím všeho druhu. Za pěkného počasí vás personál obslouží na venkovní terase a pronajmout si můžete také salonek (40 míst).

Hotel Černá Bouda Dostupnost
K Hotelu Černá Bouda dojedete autem z Pece pod Sněžkou, ale pouze v letním období a s povolením ke vjezdu do národního parku. Bez vozu se sem dostanete lanovkou z Janských Lázní (silnice č. 296), dopravu zavazadel do hotelu lze předem dohodnout v recepci. Nejbližší vlaková stanice Svoboda nad Úpou je vzdálená 8 kilometrů pěšky, autobusová zastávka o půlku méně.

Hotel Černá Bouda Okolí
Lyžařský areál Janské Lázně na svazích Černé hory nabízí přes 17 kilometrů sjezdových tratí všech obtížností, sáňkařskou cestu a spoustu jiného zimního vyžití pro celou rodinu. Na své si tady přijdou i běžkaři, blízko Hotelu Černá Bouda vede jeden z úseků Krkonošské magistrály. Pod sjezdovkami v Janských Lázních se projděte dechberoucí Stezkou korunami stromů.

 

 • KOVOTOUR PLUS s.r.o.
 • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář