Léčebně ozdravný pobyt pro děti 2024

Mořská hvězda BULHARSKO

Poděkování

Dobrý den, 

jsem otec dcery, která byla na 2. turnusu v 5. oddílu Mořského koníka v Bulharsku 2020. 

To jak se mi dcera vrátila z pobytu je přímo ohromující. Přijela úplně nadšená, ještě nepřestala vyprávět a to už máme za sebou 2 dny. Ani nebudu rozebírat co, ale už jen ta zdravá strava a jak se o tom učili a co nyní musíme jíst, bomba. 

Tímto bych rád poděkoval všem, kteří se podílí na přípravách, chodu a kompletním servisu této akce. 

I já jsem byl před 25 lety na MK a rozdíl je obrovský. Už jen ta informovanost, kterou všichni rodiče mohli mít na FB byla perfektní. Vždy nás potěšilo to, že jsme dceru viděli na fotkách a tím pádem jsme hned věděli, že je zdravá a hlavně spokojená. Co se týče programu, tak tohle opravdu potřebovalo mnoho chvil zamyšlení, protože na všech 21 dní najít program takový, aby se děti nenudili, prostě LUXUS. To není práce, to je poslání. 

Velké díky animátorům, kteří opravdu dávali vše do zaujetí dětí a bylo vidět, že to všechny velice bavilo. 

Dále děkuji vedoucí oddílu č.5, Lence Šebestíkové, jelikož dcera ještě nyní o ní básní a jak se jí strašně po ní stýská. Dále nesmím opomenout všechny vedoucí, díky.

S dovolením jedna kapitola pro pana Pavla Hajtmanna a tím i obrovské DÍKY, který opravdu vše profesionálně připravil. Před příjezdem jsme všichni viděli na FB, kam děti pojedou, jak daleko to bude na pláž, kde se bude jíst, jak vypadají pokoje atd, prostě nás vtáhl do děje a tím i ubezpečil, že vše je skvěle zorganizované. Perfektně komunikoval na FB a když jsme potřebovali další fotky, tj. například našich nejmenších ratostí, tak hned druhý den bylo hotovo a naše srdce se zase uklidnila, že se děti mají pohádkově. Nápad se živými vstupy je geniální, jelikož v jednu chvíli jsme ONLINE viděli naší dceru zpívat na podiu před všemi dětmi, asi pro nás zážitek na celý život. 👍

Celému týmu KOVOTOUR a všem zúčastněným z VZP děkuji a již nyní dcera básní o tom, že příští rok tam nesmí chybět. 

Získali jste si, VŠICHNI, můj obdiv a respekt. Jen tak dál, děti na to nikdy v jejich srdcích nezapomenou. 👏

Pavel Kompert

 

 

  • KOVOTOUR PLUS s.r.o.
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář