Léčebně ozdravný pobyt pro děti 2024

Mořská hvězda BULHARSKO

Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat, za překrásné chvilky, které syn prožil na 5. turnusu MK 2019.

Děkuji všem, kteří se podílejí na Mořském koníkovi, hlavně VZP, za to, že takovou věc umožňuje a manželům Hajtmanovým za jejich obětavost, ochotu a starostlivost, o které jsem se sama přesvědčila, když měl syn problém s telefonem. 

Chtěla bych rovněž poděkovat slečně Zuzaně Zajícové, která měla syna na starosti. Byl pod jejím vedením spokojený a šťastný.

Také přeji MK ještě mnoho a mnoho veselých turnusů a spokojených dětí.

S pozdravem

Andrea Sabová

Vážení představitelé VZP a CK Kovotur,

dovolte mi, abych touto cestou z celého srdce poděkovala a nejvyšším stupněm ohodnotila Vámi pořádaný MK 5. turnus.

Jde o profesionálně zvládnutou akci ze stran všech zúčastněných (vedoucí, animátoři, praktikanti, zdravotní personál). Mohu porovnat s MK 2. a 3. turnus v předchozích letech, přesto, že nemám co vytknout předchozím turnusům, 5ka je prostě vždy něco navíc. A o spokojenost našich dětí zde především jde. Lidé, kteří tento turnus organizují (Pavel a Lenka Hajtmannovi, paní Iva Bukvicová a spoustu dalších), si od nás zaslouží obrovské díky. Starali se o naše děti 24 hodin denně, 3 týdny v kuse, pořád s úsměvem a dobrou náladou. Myslím, že spousta pedagogů by se od těchto lidí měla inspirovat. Je vidět, že svojí práci dělají s láskou.

Věřím, že i nadále budete s plným nasazením pracovat v dalších ročnících MK. Já i dcera se dnes už těšíme na příští ročník s 5kou. Ještě jedou tedy velké díky.

S pozdravem Hana Kružíková

Dobrý den

Má dcera se účastní ozdravného pobytu MOŘSKÝ KONÍK 5.Turnus Bulharsko .

Touto cestou bych rád poděkoval za tento ozdravný pobyt,který sledujeme od samého začátku ať už v aplikaci MK nebo na Facebooku

Musím ocenit vysokou kvalitu  programů,výletů,jídla a hlavně hlavně všech lidí kteří tam jsou, všechno to připravují a kočírují. Na fotkách i videích je vidět je vidět ,že si to děti i ostatní moc užívají

Je neuvěřitelné co se dá dokázat když máte ten správný tým.

Ještě jednou děkuji moc za to co jste a stále ještě děláte pro naše děti .

s pozdravem E.Himmel

Tímto bych chtěla poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravách 5.turnusu MK 2019 v Bulharsku.

Zvláště DJ Pájovi, hl.ved. Lence, dále Ivě, sporťákům, vedoucím, praktikantům, lékařům, sestřičkám a vůbec všem, kteří 5-ku dělali pro děti s velkou láskou a nasazením. Byl to úžasný zážitek, jak pro děti, tak i pro rodiče. Děkujeme za skvělou informovanost, fotky, živá vysílání a za váš přístup. Jste prostě všichni skvělí, nejlepší a obětaví. Za to Vám patří obrovské DÍKY5 -KA prostě žije. Díky Pájo a ostatní. Hodně štestí do dalších let. A ještě něco na závěr…určitě můžu mluvit i za ostatní rodiče, že by bylo úžasné, udělat MK i pro dospělé, aby mohli zažít to, co naše děti zažívaly na 5-ce 2019 v Bulharsku :-):-):-). Bylo by to Super ;-). Vy jste super. Moc, moc ,moc děkujeme:-).

S pozdravem Martina Staňková,Kadaň

            Vážená všeobecná zdravotní pojišťovno a cestovní společnosti kovotour plus, chtěla  bych Vám napsat děkovní mail a vlastní zkušenost s ozdravným pobytem   ,,  Mořskýmkoníkem 2019“.

             Dcera Veronika, byla v loni díky  Vám na Černé hoře 5 turnuse . Moc  sejí tam líbilo,ale chtěla také poznat jinou lokalitu . Proto jsem letos podala žádost na 5 turnus Bulharsko. Letos i s její sestrou Nikolou. Teď jsem velice mile a spokojeně překvapená,jak to pod vedením Lenky Hajtmanové , její zástupkyně Ivi  Bukvicové , hlavní  lékařky MUDR. Veroniky Cirmanové ,  sportovního animátora Pavla  Hejtmana  .  Všechno  pěkně a správně funguje.

             Díky vaší stránce a hlavně deníčku, který nám rodičům umožňuje sledovat fotografie, číst co který den děti dělají a můžeme tam i psát dětem dopisy.

            Teď  bych chtěla hlavně pochválit sportovního animátora Pavla Hejtmana  s kterým jsem  byla v kontaktu ještě před odletem holek do Bulharska. Jak po FB. Uzavřené skupině ,  tak po messengeru .  Kde mi kdykoliv odpověděl na mé dotazy a prosby . Díky uzavřené skupině jsem mohla holkám koupit nádherné trička ,, Mořský koník Bulharsko V . Turnus 2019“ Mohla jsem se seznámit s lokalitou kde budou ubytované děti,jak to vypadá v hlavní budově,kolem celýhoareál kde se odehrává celo pobytový program ,,ovoce a zelenina“,nádherný bazén,hřiště, hlavní podium a  cesta k moři.Nejen videem ale i dronem .

          Když jsem odevzdala moje holky vedoucím , které byly velice milé  a vstřícné jsem odjížděla z letiště s dobrým pocitem . Díky uzavřené skupině jsem mohla vidět přímí přenos z letadla . Po celý pobyt jsem byla velice dobře informována o dění dětí díky živých vstupů,které byli i jako celovečerní seriál na pokračování, například:seznámení oddílu ovoce zeleniny , výlety ,moře,co mají k jídlu  ,který oddíl co dělá,jak si děti užívají řádně připravený program , s jakým elánem ho plní,jak sportují,tančí,a jinak dovádějí i se svými vedoucími, sportkami , animátorami   ….mnoho krásných fotek, foto videí , záběrů z dronu .

            Tím to jsem  chtěla poděkovat paní Hejtmanové , Pájovi Hejtmanu,animátorům ,lékařům, kteří mě hned informovali , že mám dceru Veroniku na izolaci, co s ní budou dělat  ,co jí přesně je ,volali i dvakrát za den,zdravotnímsestřičkám , kuchařkám,vedoucím nejen Majdě 25 oddílu ,Verče 18 oddílu , sporťákům a všem kteří se s takovou péčí,láskou,pohodou starali o naše děti a měli pro ně připravený tak nádherný celo pobytoví program ovoce a zelenina .

          Kdyby nebylo této uzavřené skupiny pořádně bych ani nevěděla jak se má dcera Verča ,nemá totiž vůbec čas mi pořadně napsat  jen když  byla na izolaci .  Nikča si vždy najde chviličku  aby nás doma aspoň pozdravila a řekla  jak si to tam všechno moc užívá,jak je spokojená,jak dobře vaří ….                

          Největší radost jsem měla z toho ,  jak   se děti  usmívají ,smějou se a hlavně jak jsou šťasní  …. Vždy na nich bylo vidět  jak si to tam pěkně užívají.  Ještě  jednou s  celého srdce děkuji všem  kteří se podíleli  na mořském koníku Bulharsko,, 5 je vážně 100% nejlepší“ Děkuji Všem za péči a lásku kterou dávali nejen mým holkám.

            S pozdravem Chmelková

             

V Jakubově u Moravských Budějovic 198                                                                                    13.9.2019

Dobrý den .Jsem babička vnučky Natálie Anny Knihové(byla mi svěřena do péče),která se účastní   na právě probíhajícím ozdravném  pobytu  5.turnusu Mořského koníka v Bulharsku 26.8-16.9.201 ve Škorpilovcich -Hotelový komplex MorskiDuni.Chtěla jsem vám touto cestou poděkovat za uskutečnění úžasného ozdravného pobytu v Bulharsku .Bylo mnoho obav a strachu a velice špatných recenzí jak proběhne tento rok ozdravného pobytu (po loňské zkušenosti ,a spoustu negativních ohlasů na loňskou sezónu )přesto jsem se rozhodla vám věřit(sama pracuji na dětském oddělení a moc dobře vím ,že vše není tak jak se povídá) a svou vnučku jsem na ozdravný pobyt poslala ,protože jsem nejvíce myslela na její zdraví .Jsem neskutečně šťastná ,že jsem tak učinila a již tedvím ,že pokud bude možnost tak svou vnučku příští rok opět pošlu na tento skvělý 5.turnus ve Škorpilovcich .Je to ten Nejturnus a má vnučka mohla či je u toho .

Chci touto cestou poděkovat ,za úžasné informace celého dění na tomto zmiňovaném turnuse célému týmu pracovního personálu hlavní vedoucí Lenka Hajmanova ,zástupce hlavní vedoucí Iva Bukvicová,hlavní lékař MUDr.Veronika Cirmanova ,Pája Šibal Hajtman a všem výchovných poradcům ,sporťákům a všem za neužasnější odvedenou práci ,starost a zodpovědnost za naše děti ,za skvělé informace dění na ozdravného pobytu díky maximální informovanosti o všem co se každý den děje díky skvělým fotografiím ,ůžasnýmtzv.reportáží(ukázka všeho od u ato ání našich détí,,stravování ,pláž,sportovní dění atd)živému vysílání každý večer(  teď již nášeho baječného sporťáka )jsme mohly být  my rodiče přítomni(spoustě to určité bylo velkou pomoci při zvládnutí stresu a strachu při svěření jeho dítěte na ozdravný pobyt – moc to pomohlo vidět děti šťastné,usměvavé a spokojené ,protože jsme se tak cítili i my rodiče diky za ně za nás hlavně za mě ješté jednou díky ️a spolu  s našimi dětmi se účastnit tohoto krásného pobytu ,který si naše děti ješté užívají .Dovolte mi vyjádřit obrovské poděkování  celému týmu za jejich práci a velké a laskavé srdce díky -tomuto týmu -této velké skvělé rodině ,kterým se stal Nej 5turnus v  Bulharsku .S pozdravem Knihová Lenka 

Dobrý den, jmenuji se Jana Nováková a jsem maminka 3 děti z toho dvě trpí astmatem, atopickým exemem a oslabenou imunitou. Letos jsme se rozhodly děti poslat s mořským koníkem s kovotour k moři na ozdravný pobyt. Nikdy u moře nebyli a nikdy letedlem neletěli takže jsme s manželem měli strach jako co se týče letu i pobytu. Děti jsou na turnusu číslo 5. Všem z vedení programu, animátorům, zdravotníkům preste úplně všem obrovské díky. Děti jsou šťastné, spokojené, všichni se jim věnují, hladem ani žízní netrpí právě naopak mají všeho dostatek. Chodí k moři jezdí na výlety užívajíplnými doušky. Co dodat jen posuďte sami zasílám v příloze foto našich spokojených děti. Karolinka a Luky Novákovi by chtěli poděkovat a moc pochválit všechny ty že jim umožnili aby tam mohli být ať už VZP nebo Kovotour a jen tak dál ať je víc spokojených a šťastných děti.

S Pozdravem

NOVÁKOVI DOLANKY NAD OHŘÍ 

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali 5. turnusu MK Bulharsko 2019.

Bylo nám velikou ctí být účastni díky přímým přenosům pana  Pavla Hajtmanna a nádherného projektu, který společně připravili s paní Lenkou Hajtmannovou

Neuvěřitelné chvíle, které jsme mohli prožít společně s nimi v nás nejednou vyvolaly emoce štěstí i slz dojetí, které byly projevem velkých díky za to, co naše děti mohou prožívat na tzv. ozdravném pobytu. 

Nikdy bych nevěřila, jak velký projekt a nadšení se pod tímto názvem může být.

Nevím zda dokáži dát do slov tak velké poděkování, aby alespoň z části obsáhlo tak nepřenositelný zážitek nejen dětí, ale i nám rodičů.

 Jsme rodina, která cestuje často a dcera s námi obletěla kus světa, přesto sama bez nás rodičů nebo svých dospělých bratůnikdy nebyla déle než 2-3 dny a vždy to velmi těžce nesla a stýskalo se ji a vždy ji to odradilo na dlouhou dobu kamkoliv se od nás vzdálit.

Když přišla ze strany dětské lékařky nabídka na ozdravný pobyt, velmi jsme pochybovali, zda je to vhodné pro dceřinu separační nezralost. Rozhodnutí přišlo ze strany dcery a my jsme byli připraveni ji v případě velkého tesknění vyzvednout.

Pokud by byla v separační úzkosti, pak by byl ozdravný pobyt pro dceru kontraproduktivní,  počítali jsme tedy i s variantou ukončení ozdravného pobytu předčasně.

Ale přišlo veliké wau! Díky perfektně propracovanému programu a organizaci,  dcera přijela se slovy:,, bylo to super, příští rok, jedu zas :-))!“

A bylo! Byli jsme ve spojení jak s dcerou, tak s celým týmem díky FB stránce, kde jsme neustále všichni projevovali slova díku a nadšení, kdy ,,Pája“ vysílal živé vstupy a bavil v přímém přenosu děti i nás rodiče, kterým záleží na tom, aby naše děti byly v pořádku. 

Dcera byla přešťastná a dnes si posteskla na školní stravu. Bude se jí stýskat po úplně všem, co jí Bulharsko a 5. turnus poskytl. Stravu, večerní programy, výlety….a hlavně bezpečný prostor přátelský prostor. Díky těmto lidem už ví, že na světě existují místa, kde může existovat bez přítomnosti rodiny a to je velmi vzácné. 

Miluji filosofii školy Summerhill, kde děti jsou respektovány a určují si svá vlastní pravidla a je vše podřizováno jejich potřebám a kde nezasahují do chodu dětství rodiče svými dogmaty. Od té doby co to místo znám, přála bych ho  všem dětem, alespoň na pár týdnů zažít. A i když to není stejné, protože Mořský koník není o vzdělání, mají mnohé společné.

Respektují děti a vše podřizují jejich potřebám, jsou moderní a orientovaní v tom, co děti potřebují. Manželé Hajtmannovidokázali zapojit lékařský personál a vůbec všechny do programu tak, aby děti cítili bezpečí, zábavu i podporu všech dospělých. Atmosféru, kterou tvořil tento tým, nelze slovy popsat, to se musí prožít.

Proto doufáme, že jsme toho projektu nebyli součástí naposledy a pějeme chválu, kudy chodíme.

Děkujeme všem, 

kdo podporují projekt MK, všem, kdo nám umožnil být součástí něčeho tak úžasného, jakým byl 5. turnus MK Bulharsko 2019. 

Děkujem manželům Hajtmannovým a věříme, že ještě budeme mít čest s nimi setkat prostřednictvím MK.

Moc si vážíme, všeho, co mohli prožít naše děti, komunikace, přímých přenosů i následné péče, věřím, že z toho bude čerpat dcera celý život, díky všem, kteří stojí za 5. turnusem Bulharsko 2019, díky moc!

Rodina Heckelova Jeseník

Dobrý den. 

Chtěla bych moc pochválit a poděkovat všem kteří se v Bulharsku starali o mou dceru. 

Jela s mořským koníkem již po 3 a vždy se vrátila naprosto nadšená. Takže jmenovitě : mudr. hlavní lékařka Veronika  Cirmanová, hlavní vedoucí Lenka Hajtmanová, zástupce hlavní vedoucí Iva Bukvicová, hlavní animátor Pavel  Hajtman a všechny lékaře, animátory, vedoucí a ostatní lidi kteří se o naše děti starali, vymýšleli program a snažili se je na 3 týdny zabavit. Moc si toho vážím a obdivuju jejich práci a skvělé nápady. Díky skvělému Pavlovi Hajtmanovi jsme měli informace a zpětnou vazbu o dětech denně. A od dcery  při návratu jen samou chválu na vše.  A také chci poděkovat cestovní kanceláři Kovotour,

protože stále je to ozdravný pobyt a je fajn že se tam děti léčí a ani to nevnímají. Takže ještě jednou za vše moc děkuji. 

S pozdravem Hřebíková Blanka 

Dobrý den, chtěla bych napsat pár řádků o Mořském koníku, zejména 5. turnusu v Bulharsku.

Dcera se ho nyní účastní a jako nováček měla samozřejmě obavy a strach. Po prvním dnu se toto všechno rozplynulo a dcera je moc spokojená. Výborný kolektiv nejen dětí, ale všeho dokola.Musím vyzdvihnout práci sporťáků a animátorů, všech vedoucích, skvělá je kuchyně, lékařský dozor, který jsme museli využít a všech ostatních, co se turnusu účastní..

Takový program a vyžití jsem nikde nezažila  a to jsem se o MK už zajímala dlouho.Děti se vlastně nemají čas ani nudit J .  Plno on line vysílání, plno fotek, reportáží a zpráv, to snad ani jiný turnus nemá.Připadá mi to, jako bych tam byla s nimi.  A co je nejdůležitější, radost a nadšení všech dětí.

Jsme velice spokojeni, a VŠEM patří ohromný dík.Když ji zavolám, tak nemá čas, je s dětmi a nejraději by si pobyt natáhla nejmín o 14 dní J a to je pro mě důkaz, že je vše v pořádku a tak to má být!

 Jsme rádi, že se 5.turnusu v Bulharsku MK můžeme zúčastnit a doufám, že příští rok dcera pojede znovu, protože to má vliv nejen na její zdraví,  ale takové skvělé vedení na její psychiku J

 

Ještě jednou děkuji, že MK je, a velice si toho vážíme. 5. turnuj je prostě NEJ.

Kneblová Lenka a dcera Gabča

Dobrý den,

chtěla bych vyjádřit velkou pochvalu, dík  a obdiv  pro  vedení 5. turnusu  Mořského koníka  v Bulharsku.Dcery jely poprvé a jsou velice spokojené.Sice máme problém s telefonním spojením, ale toto je prý na straně bulharského operátora, tak jsme vděčni za to, že  na lokalitě byla zavedena wifi. Jelikož dcery jsou velice zaneprázdněné jsme nadšeni živými přenosy, kdy celá rodina sledujeme, kde je zahlédneme a vidíme jejich nabitý  a zajímavý program, který je pro děti velice poutavý.  Jsme rádi, že nás vedení  zasypává fotografiemi.  Na videích jsou  dcery vždy nasmáté a mávají. Jsem moc ráda, že si pobyt takto užívají a myslím, si, že ve vedení tohoto turnusu jsou odborníci na svých místech.  Ještě jednou moc děkuji, že našim dcerám bylo umožněno se takovéto akce zúčastnit a doufám, že jim pobyt u moře na ekzémy pomůže, ale to mohu hodnotit až přijedou. 

S pozdravem     Ilona Melmuková 

Stejně jako každý rok tak i letos již po čtvrté  musím napsat velikou pochvalu na celý tým 5. Turnusu ♥️♥️♥️ v Bulharsku.Je neskutečné kolik toho pro děti dokázali udělat a ještě dokáží.Berou naše děti více než vlastní a to se nejvíc cení.Denně máme foto,video informace ,víme o každém kroku.Víme co dělají,kde jsou a ze všeho nejvíc co jedí.což je super♥️.Moje největší díky patří nejen celému týmu ale hlavně Paja Šibal Hajtmann, Iva Bukvicová,a Lenula  Šibalka Hajtmanka  Je to prostě ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Laurová Kateřina

Dobrý den, 

chtěla jsem touto formou moc pochvalit vedení a celý personál,  pod vedením vážená paní Hejtmanove.  To co dělají, dělají s láskou a je to vidět. 

S pozdravem  

       Nováková 

Dobrý den chci vám poděkovat za mořského koníka, je to super akce pro nemocný děti. Díky si zaslouží všichni, co se starají o ději, at je to doktor, kuchař, animátor, delegátka, tak i letadlo od kovotour, který naše děti převezli bezpečně do destinace Bulharska a taktéž nám je dopraví zpět. Koukala jsem, že i v letadle mají děti zajištěný jídlo a pití, takže ani tam nemají hlad a žížeň a to je další důkaž, že se staráte skvěle o děti a jejich blaho. Díky všem, máme zároveň možnost koukat na foto a video z destinace, takže úplně super. Šrámková

Dobrý den posílám poklonu a velký dík!!!! Pro mořského konika 5 tunus jsem naprosto spokojený a chtěl bych poděkovat všem vedoucím oddílu za perfektní práci a krásný ozdravný pobyt syn je velice spokojen moc děkuji Šimandl Marcel otec

Zdravím

Musím to sem napsat, protoze si myslim že když se sem píše že 1.let přistál……2.let přistál…. , tak proč i nenapsat , jak se deti mají i na lokalitě  protože , Já jako maminka  jsem nad míru spokojená.

Můj syn odletěl na MK -5.turnus 2019-  BULHARSKO.

Jsem velice spokojená , protože tolika fotek! živých vstupů z lokality je prostě super a tak to máme každý den a několikrát za den . Živé vysílání jsou dlouhé skoro pres hodinu, tak že pro nás rodiče úplně super.  Vidíme co děti dělají,  co baští za jídlo , jaký mají program, co právě dělají. Jak si to náramně všichni děti užívají. A to ještě máme i na lokalitě drona tak že záběry jsou úplně top.  Tím to bych chtěla dát pochvalu 5.turnusu Bulharsko pod vedením Lenula Śibalka Hajtmanka,Iva Bukvicová,Paja Šibal Hajtmann

A samozřejmě všem co se o naše děti starají.  Jste úžasný DÍKY MOC

Angelika Ederová 

Vážení,

dovolte mi touto cestou poděkovat VZP za pořádání Mořského koníka. Zvláště pak všem vedoucím, které se starají o naše děti. Můj syn je letos podruhé a musím říct , že díky  práci hlavního animátora nemám vůbec strach , že je tak daleko. Letos měl menší problém a úžasná a rychlá pomoc hlavní paní vedoucí byla jednoduše skvělá. Z toho co můžeme vidět skvělá strava, pestrobarevný program , super atmosféra velké díky 5 turnusu Morski Duni. V dnešní době je takové nasazení neskutečné . S díky a přáním hezkého dne Eva LangmaierováSládková

Jako každý rok tak i letos musím děkovat všem,celému týmu co se podílel na organizaci MK.♥️Všem těm kteří se starali o děti ,zajišťovali celodenní program.Jste neuvěřitelní co vše dokážete.Já před Vámi opravdu smekám,jelikož mít pod palcem tolik dětí je hodně náročné.♥️♥️♥️Každodenní přenosy ,fota lhala bych kdybych řekla že neukápli při sledování slzy.Ano ukápli ale jen proto že jsem viděla jak jsou ty děti spokojené a usměvavé.Byla a stále to je nádhera.Máte moje veliké děkuji.
p.s. mimořádnou pochvalu si zaslouží hlavně Paja Šibal Hajtmann a Iva Bukvicová za to že dohlíželi nad Romčou aby papala maso a také aby si nic nezlomila.přijela o 1,2 kg tlustější.
Takže DĚKUJI máme Vás rádi

Dobrý den,

ráda bych se připojila k poděkování všem organizátorům, vedoucím, animátorům, zdravotnímu personálu, všem, za skvěle naplánovaný a vedený 5. turnus Mořského koníka VZP v Bulharsku.

Úžasně se o ně starají po všech stránkách.

Na Facebooku vidíme vše co se děje, děti si skvěle užívají, sportují,  spousta akcí, které můžeme sledovat i my rodiče. Od syna Adama Uhera, mám i osobní velmi pozitivní reakce. Skvělé je i zázemí, jídlo, lokalita.

Moc děkujeme, myslím, že si syn uchová krásné vzpomínky ještě na dlouho, a doufáme ve zlepšení jeho zdravotního stavu, minulý pobyt mu velmi prospěl.

  Jana a Jiří Uherovi.

Vím,že je pozdě,ale chtěla bych poděkovat Vám všem,kteří se o naše děti staráte,vytváříte jim program,věnujete se jim od rána do večera.Za všechny fotky a videa,kde můžeme vidět jak si to děti užívají,jaké mají zázemí,akce,výlety.
Prostě 5 je NEJ ! A Velký DÍK VÁM VŠEM !!!!

Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu z 5. turnusu. Holky přijely plné krásných zážitků a sama jsem se díky Vašim příspěvkům mohla přesvědčit, ze je to tam super  Velké díky Vám všem a největší díky suprové vedoucí Klárce, za opatrování a mazlení mých holčiček

  • KOVOTOUR PLUS s.r.o.
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář