Léčebně ozdravný pobyt pro děti 2024

Mořská hvězda BULHARSKO

 

Hlavní vedoucí

Vážení rodiče, milé děti,
každým rokem sleduji v rámci akce „Mořský koník“ blahodárnost účinků pobytu u moře, u alergických a astmatických dětí či juniorů. Společnost Kovotour plus s.r.o. společně s VZP ČR každoročně věnuje nemalou pozornost právě dětem, které jsou alergiky či trpí-li špatně se hojícími ekzémy. Právě po třítýdenním pobytu a následném odjezdu bývá naší největší odměnou, když vidíme naše pacienty, úplně jinak, než při příjezdu. Zkuste prosím i vy rodičové udělat něco pro dočasné a někdy i trvalé uzdravení Vašich dětí. Jako pedagogický pracovník si odnáším za dvacet let praxe spoustu zkušeností.Jsem přesvědčena o tom,že stejně jako já,tak i Vaše děti si odnesou z třítýdenního pobytu zážitky na celý život.
Závěrem, bych Vás všechny chtěla pozvat na pátý turnus s tématem „OVOCE – ZELENINA“, kde mám skvělý tým zkušených lidí a společně dětem připravíme nejkrásnější tři týdny v tomto roce 2019.
Vaše Lenka“

 

 

Zástupce hlavní vedoucí

Jmenuji se Iva Bukvicová . Vystudovala jsem Technickou univerzitu v Liberci – Obor Sociální práce na Fakultě přírodovědně – pedagogické.Pracuji od r. 1995 jako sociální pracovník a poskytuji dávky postiženým a znevýhodněných občanům a dětem na oddělení nepojistných dávek Úřadu práce ČR. Mám letité zkušenosti s prací s dětmi s různými handicapy. Aktivně jsem při zaměstnání pomáhala s dětmi v Dětském domově v Jablonci nad Nisou, dále jsem prováděla terénní pečovatelskou službu při Diakonii Českobratské církve v Jablonci nad Nisou. Jsem od roku 2001 členkou a dobrovolnou asistentkou dětem při akcích ve Sdružení Diana – pro rodiče a přátele dětí s kombinovanými vadami. Také jsem se zúčastnila několika léčebně ozdravných pobytů pořádaných ve spolupráci s výborem Dobré vůle Olgy Havlové. Na Mořského koníka jezdím již několik , jako výchovný pracovník a nyní již šest let ve funkci zástupce hlavní vedoucí a kulturního referenta, což obnáší poradenskou činnost v oblasti kulturního vyžití dětí, informování rodičů a kamarádů o dění na lokalitě a výletech prostřednictvím deníčku a hlavně focení i natáčení videí všech hromadných akcí – při sportu, oddychu a zábavě. Ve vlastním životě mám dva již dospělé syny, kteří se od dětství zúčastňovali Mořských koníků každoročně, protože sami trpěli a stále trpí alergiemi, ekzémy a astmatem. Takže jsem s úskalími těchto zdravotních znevýhodnění a potíží velice dobře obeznámena i mám velké zkušenosti, s kterými s jejich projevy ať už počátečními či pokročilými umím dobře pracovat Práce s dětmi je zároveň mým koníčkem a stále mě obohacuje dalšími poznatky, dovednostmi i zkušenostmi. Velice mě těší, když jsou děti spokojené, když je na nich vidět pokrok a zlepšení jejich zdravotních obtíží a nejlepší odměnou je jejich smích a vyprávění zážitků, které si z „koníků“ každoročně odvážejí. Jsem mírné povahy, empatická, ochotná pomoci, poradit a také se nechám ráda inspirovat. Jsem pro každou legraci, pro poznávání nového a hlavně pro klid, pohodu a splnění všeho, co se očekává. Miluji sluníčko a moře a věřím v jejich obrovskou sílu nejen teplem paprsků a účinky soli, ale hlavně psychicky. Těším se na další ročník, na děti všech věkových skupin a věřím, že všichni si celé tři týdny užijeme ke spokojenosti a sbírání úžasných zážitků.
Vaše Iva

  • KOVOTOUR PLUS s.r.o.
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář