Léčebně ozdravný pobyt pro děti 2024

Mořská hvězda BULHARSKO

Máme se moc dobře, ráno jsme se probudili do slunečného dne. Jen, co jsme se nasnídali. Mimochodem snídaně byla moc dobrá, bylo z čeho vybírat….zelenina, pečivo, sýry, vajíčko…., ale měli jsme i nutelu :-).

Dopoledne jsme si šli užít moře, bylo zase teplé, písek pálil, koupali jsme se a potápěli ve vlnách. Po plavání jsme utíkali na oběd, mňam moc jsme si pochutnali.

Polední klid byl kratší, čekali nás vstupní prohlídky. Venku byly dvě váhy, sestřička nás vážila a zapisovala váhu. Ani by jsme se nedivili, kdybychom přibrali kilo, tolik jídla tu máme. Potom nás prohlédly lékařky, kontrolovaly jestli máme všechny léky a zase hurááá k moři. Na pláži říkali, že viděli delfíny. Snad ještě připlavou, chtěli by jsme je vidět.

Teď se připravujeme na večerní program.

Už jsme zase tady.

Po večeři jsme se sešli v amfiteátru, představili nám všechny vedoucí a zdravotníky. Na ozdravném pobytu budeme při sportování a soutěžích rozděleni do družstev. V každém budou kluci, holky různého věku a v každém bude někdo z jakéhokoliv oddílu. Jmenujeme se podle mořských živočichů – Želvy, Medůzy, Ježovky, Rybky, Delfíni, Krabi, Chobotnice a Mořský koník.

Aby nás spravedlivě rozdělili losovali jména. Tak jsem poznal další kamarády. A potom byla diskotéka…..tak zatím ahoooj už se nám chce spát.

Není vybrán žádný galerie nebo galerie byla smazána

  • KOVOTOUR PLUS s.r.o.
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář