Máme se moc dobře, ráno jsme se probudili do slunečného dne. Jen, co jsme se nasnídali. Mimochodem snídaně byla moc dobrá, bylo z čeho vybírat….zelenina, pečivo, sýry, vajíčko…., ale měli jsme i nutelu :-).

Dopoledne jsme si šli užít moře, bylo zase teplé, písek pálil, koupali jsme se a potápěli ve vlnách. Po plavání jsme utíkali na oběd, mňam moc jsme si pochutnali.

Polední klid byl kratší, čekali nás vstupní prohlídky. Venku byly dvě váhy, sestřička nás vážila a zapisovala váhu. Ani by jsme se nedivili, kdybychom přibrali kilo, tolik jídla tu máme. Potom nás prohlédly lékařky, kontrolovaly jestli máme všechny léky a zase hurááá k moři. Na pláži říkali, že viděli delfíny. Snad ještě připlavou, chtěli by jsme je vidět.

Teď se připravujeme na večerní program.

Už jsme zase tady.

Po večeři jsme se sešli v amfiteátru, představili nám všechny vedoucí a zdravotníky. Na ozdravném pobytu budeme při sportování a soutěžích rozděleni do družstev. V každém budou kluci, holky různého věku a v každém bude někdo z jakéhokoliv oddílu. Jmenujeme se podle mořských živočichů – Želvy, Medůzy, Ježovky, Rybky, Delfíni, Krabi, Chobotnice a Mořský koník.

Aby nás spravedlivě rozdělili losovali jména. Tak jsem poznal další kamarády. A potom byla diskotéka…..tak zatím ahoooj už se nám chce spát.

« z 3 »
  • KOVOTOUR PLUS s.r.o.
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář