Léčebně ozdravný pobyt pro děti

Ten nejlepší zážitek pro Vaše děti.

 

 

Hotelový komplex Morski Duni – Mořská pláž se nachází v bezprostřední blízkosti rozlehlé zlatavé písčité pláže s jemným pískem. Pláž slouží v době konání léčebně ozdravného pobytu pouze a výhradně jeho účastníkům, což umožňuje maximální přehled a orientaci dětí při pobytu na pláži a při vodních sportech.

« 1 z 2 »

Letovisko Shkorpilovtsi
Shkorpilovtsi je menší přímořské městečko, které se nachází ve Varenské oblasti v Bulharsku, na pobřeží Černého moře. Shkorpilovtsi byla pojmenována na počest českých archeologů, bratrů Karla a Hermenegilda Škorpilových. Letovisko leží mezi dvěmi ústími řek – Shkorpilovské a Kamchiyjské (Kamchiya River) a má výborné podmínky pro letní dovolenou a pobyty. Letovisko je obklopeno nádhernou krajinou, ve svěžím dubovém lese s chladivými prameny je možnost odpočinku po dnech strávených na žhavém letním slunci.
Toto klidné a pohodové letovisko nacházející se v bezprostřední blízkosti 5 km dlouhé prostorné písečné pláži nabízí mnoho možností aktivně stráveného odpočinku zejména pro děti.
Hotelový komplex se nachází 30 km jižně od města Varny a 35 km od mezinárodního letiště ve Varně a 94 km severně od Burgasu.

Hotelový komplex Morski Duni – Mořská pláž byl vybudován v roce 2014 speciálně pro dětské pobyty.

Celková doba doletu z Prahy, z letiště Václava Havla, do cílového letiště ve Varně, je 2hod. 05min. (125 min.), přímým letem společnosti Travel Service, Smartwings.

Celková doba transferu z cílového letiště ve Varně do lokality Morski Duni je 45 min.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • KOVOTOUR PLUS s.r.o.
  • Kovotour Plus - Nejlepší cestovní kancelář